На головну
Декантер 2020 року
We are the champions
Цього року, на конкурсі Decanter World Wine Awards, винний дім Purcari побив власний рекорд 2019 року, коли наше шардоне отримало платинову медаль і 97 балів. Ми вважали, що краще вже і бути не може, доки у 2020 році не привезли додому ще одну платинову медаль і чудову нагороду Best in Show, а також дев'ятнадцять золотих, срібних і бронзових медалей. Зірками шоу стали Viorica і Traminer від Purcari. 116 сомельє наосліп дегустували 16 518 вин з усього світу і віддали нашим винам по 97 балів.
97
балів, платинова медаль
і нагорода Best in Show
12
золотих, срібних
і бронзових медалей
116
сомельє продегустували наосліп 16 518 вин з усього світу
Traminer de Purcari
Traminer de Purcari отримало 97 балів від суддів Decanter 2020 року, увійшовши в 1,3% кращих вин, представлених на конкурсі. Вино описали як чудове з «класичними і привабливими ароматами запашного апельсина, турецьких солодощів, лимонного щербету і виноградними нотками. Яскраві фруктові відтінки мають прекрасну концентрацію і освіжаючу кислинку. Ковток вина закінчується тривалим ганусовим післясмаком».
Платинова медаль — 97 балів
Viorica de Purcari
Кілька місяців тому, коли тільки випустили Viorica de Purcari, ми і гадки не мали, що це прорив, який принесе нагороду Best in Show на Decanter 2020. І все ж наша команда зробила це знову і набрала 97 балів за це вишукане, біле сухе вино.
Судді Decanter описали його як вино з «дуже привабливими ароматами, що нагадують мускатний виноград, змішаний із жимолостю і квітами фрезії, а також із нотками м'якої, тривалої свіжості. Фруктові відтінки нагадують виноград і білий грейпфрут з дрібкою лимонної цедри, а післясмак — чистий, яскравий і живий. Свіжість — частина його прекрасного шарму, так що це вино створене для пиття, а не для зберігання».
Всього 50 вин з майже 17 тисяч отримали нагороду Best in Show. Так Viorica de Purcari стало одним з 0,3% кращих вин, представлених на конкурсі.
Best in Show – 97 баллов
Золоті медалі
Негру де Пуркарь
Negru de Purcari продовжує завойовувати враження та отримувати медалі, як справжня вершина молдовського виноробства. Його створили завдяки поєднанню сучасних технологій і традиційних методів. Це шана минулому виноробству, що володіє тонкими ароматами та ідеальним балансом між фруктовим присмаком і пряністю. Багате і насичене на смак, оксамитове, з легкою кислинкою, це вино є поштовхом до усвідомлення спадщини молдовського виноробства. Судді описали його, як вино з нотками «пікантних прянощів, сушеного тютюну, кедра і мускатного горіха, обрамленими відтінками темної сливи та чорної смородини. Прекрасні, соковиті фруктові відтінки відчуваються завершеними і свіжими».
Рара Нягре де Пуркарь
У Rara Neagra відзначили «виразний аромат з живими відтінками червоної вишні, темних фруктів, гарриги, винного томата і квітів. Стиглі, шовковисті таніни відчуваються воістину елегантно і насичено. Післясмак яскравий і довгограючий».
Срібними та бронзовими медалями нагородили:
Freedom Blend 2018
Альб де Пуркарь 2017
Cuvee de Purcari Rose Brut
Негру де Пуркарь 2017
Негру де Пуркарь 2016
Vinohora Rara Neagra Malbec 2018
Freedom Blend 2018
Альб де Пуркарь 2017
Cuvee de Purcari Rose Brut
Негру де Пуркарь 2017
Негру де Пуркарь 2016
Vinohora Rara Neagra Malbec 2018