Bідвідати Chateau

Розташований серед чарівного сільського пейзажу, де з’єднуються ріка Ністру і Чорне Море, сучасні технології і традиційні страви Chateau Purcari,  схований серед зелених пагорків. Озера поблизу є чудовим місцем для рибалки, прогулянок в човні, та інших розслаблюючих дій, які зроблять Ваші відчуття міцнішими та гострішими.

В Château вина виключної якості поєднуються з багатим гастрономічним досвідом.

Вишукані страви a la carte, які подають з вишуканими винами Purcari, високо цінуються як гурманами, так і мандрівниками, у яких розвинене відчуття прекрасного.

Прихильники класичної європейської кухні зможуть оцінити наші делікатеси - ароматну печеню з ребрами та Foie Gras, а ті хто цінує традиційну кухню, зможуть насолодитись шедеврами національної молдавської кухні (яка уявляє собою чудове поєднання декількох європейських гастрономічних традицій).

З нашого досвіду нам відомо, що перший Ваш візит в Purcari стане любов’ю з першого погляду, залишиться в Вашому серці назавжди і стане прекрасним приводом для казкових спогадів.

Ми пропонуємо:

Готель з 10 номерами люкс
2 Exotic House
1 Sky House
2 ресторани місткістю від 60 до 120 осіб
Тераси на 20, 50 або 170 осіб
Екскурсія в Château : відвідування історичної винарні з персональним професійним гідом, надання інформації щодо виробничого процесу та дегустація вин. Розважальна діяльність: прогулянки в човні, пішохідні маршрути, прогулянки на велосипеді, рибалка, теніс, пінг-понг, волейбол, ігри для дітей.